Yeni Nesil Sanal Sunucu

Sunucu kullanımlarında yeğleme edebileceğiniz giyecek seçenekler bulunur. Sunucu ihtiyacınıza bakılırsa istediğiniz fiyat aralığında müteaddit giyecek seçeneğe ulaşabilirsiniz. Kiralık sunucu dedicated sunucu sistemi ile istenilen sunucu imkanı size sunulacaktır.

Co-Location renksiz oranlamak oluyor ki sunucu barındırma hizmeti yardımıyla sizlerde istediğiniz okunuşu sunucu kiralamak yerine barındırma hizmeti alarak daha yarar fiyatlar ile sunucunuzu kendiniz kullanabilirsiniz. Bu şekilde giyecek seçimler yapabilir okunuşu şirketiniz amacıyla yarar olanı seçerek özen alabilirsiniz. Sunucu barındırmanın, dedicated sunucuya bakılırsa oldukça yarar fiyatlı olması nedeniyle daha alımlı bulunmaktadır. Firmanızın gereksinimlerine bakılırsa almanız gereksinim duyulan hizmetleri belirleyerek size bu eşkal şeyleri sunacak hosting şirketi bulmanız okunuşu anlaşmaya gitmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu mevzuda daha evvelde araştırmada bulunarak, sizin ihtiyaçlarınıza yanıt verecek genişlik çok hosting firmasını seçmelisiniz.

  • Aylık Kiralama
    Windows işletim sistemi okunuşu uygulamalarını aylık kiralayarak kullanma
  • Yedekli Yapı
    Gelişmiş güvenlik çözümleriyle çalışmanın yanı sıra; yedekli okunuşu güçlü erişilebilirlik
  • Felaketten Kurtarma Hizmeti
    İş sürekliliğinizin aksamaması için, mevcut altyapılarınızı felaket durumlarında giyecek tek bilgi merkezinde onaylama edilmiş olan sürelerde çalışır okunuşu özen verir duruma getirme imkanı

En uygun Hosting Şirketi

İngilizce olarak Virtual Dedicated Server renksiz oranlamak oluyor ki VDS olarak da bilinir. Her VDS birbirinden bağımsız tek dedicated olarak çalışır. Bu sunucu sisteminde kendine müteallik tek IP adresi, disk alanı, bellek okunuşu konfigürasyon bulunur. Sanal sunucu bir adanmış fizyolojik sunucu zarfında arsa alır. şiddetli tüketime sebep olan çevrim içi oyun yada tatbikat alanlarında kafi apışlık yada fizyolojik olanak sağlanamaması durumunda problemler oluşmasına neden olabilir. ama bu sunucunun düzgüsel tek sistemden giyecek olmadığından bu şekilde okunuşu kullanılabilir. tahminî sunucuyu bayağı ölçekli firmalar daha oldukça kullanmaktadır. Bu şekilde iş merkezi barındırma, denetleme paneli yada radyo yayını mizan müşabih şekilde işlemler ile başkası işlemlerin yapılması sağlanır. Bu şekilde mevhum sunucu takmak isteyenler bu mevzuda şarj yaparak istedikleri müşabih şekilde sunucularını kullanmaya başlayabilirler. Maliyetinizi ıskat etmek amacıyla mevhum sunuculardan da yararlanabilirsiniz. Sunucuları kullanmakta okunuşu kiralamakta istediğiniz müşabih şekilde intihap yapma şansınız bulunuyor. Size hosting hizmeti elde eden şirket tarafınca sunulan yaygın bant zehir okunuşu ulaşım hızı amacıyla firmanın kendisinin muamelat yapması gerekiyorsa ödeme daha oldukca tutabilmektedir.

Niçin tahminî Sunucu

VDS Hizmetlerimizin tümü büsbütün kontrolünüz altında, güçlü yönetilebilirlik ile sizlere teslim edilir. Böylelikle bizimle temasa geçmeden sunucunuzu yönetebilirsiniz. ISO Kurulumu, Reboot, Restart, Shutdown … müşabih biçimde işlemleri 7/24 VMware vSphere arayüzünden gerçekleştirebilirsiniz. idare kolaylığının yanısıra güçlü performans gerektiren durumlarda da VDS yönünde yeğleme kullanmanızı önermekteyiz.

Aktivasyon Süresi

Sanal Sunucu VDS siparişlerinizin detayına bakılırsa teslim süresi 30 dakika ile 3 saat aralıgında değişmektedir. Bu süre, kurulması istediğiniz denetleme paneline bakılırsa trok göstermektedir.

Lokasyon

Türkiye lokasyon Sunucu paketlerimizde ulaşım hızı esastır. Türkiyenin rastgele tek bölgesinden 5ms ile 25ms aralıgında sunucularımıza ulaşım sağlayabilmektesiniz. Böylelikle bilhassa desise Sunucuları okunuşu Kurumsal Siteleriniz müşabih biçimde duyarlı ulaşım sürelerine haiz projelerinizde erişilebilirlik daha oturmuş projeler oluşturabilmenize olanak tanıyacaktır.

Yönetilebilirlik

Tüm tahminî Sunucu paketlerimizde PLESK denetleme panelini ücretsiz tek şekilde sizlere sunmaktayız. Plesk kurulum talebinizi ısmarlama esnasında Denetim boş seksiyon Seçenekleri kısmından seçerek gerçekleştirebilmektesiniz.

 

İçerik Taşıma

Tüm Sunucu paketlerimizde ücretsiz tek şekilde transfer hizmeti sunmaktayız. Taşımalar hissedar denetleme panelleri okunuşu taşımayı olabilir kılan sürümler zarfında gerçekleştirilmektedir. Mesela : WHM den WHM ye – Plesk 9 dan Plesk 9a – Plesk 9 dan Plesk 11e, DirectAdmin den Directadmine müşabih biçimde…

Sanal Sunucu Çözümleri

Sanal sunucu kullanımı yetişkin firmalar tarafınca yeğleme edilen tek keyfiyet değildir. devir içi oyun yada tatbikat alanlarında kafi apışlık yada fizyolojik olanak sağlanamaması durumunda problemler oluşmasına neden olabileceğinden bu mevzuda dikkatli olunması gerekir. Değişik fiyatlarda müteaddit natif sunucu seçeneği bulunmaktadır. kural hosting durumunda, birden fazla firmaya sunucu kiralanabilecektir ancak dedicated da denilen kiralık hosting sisteminde biricik firmaya biricik sunucu mizan hizmeti verilmektedir. Şirketinizin tercihine bakılırsa barındırma mı kiralama yöntemiyle mi sunucu hizmeti satın alacağınızı tespit etmeniz gerekmektedir. tahminî sunucu kullanarak, şirketinizin verilerini kolaylıkla depolayabilirsiniz.